השיטה למציאת מלון במחיר מוזל: המדריך שיעזור לכם להוזיל מחירי מלונות.

כל אחד שטס לחו"ל או שמזמין מלון בארץ, רוצה לקבל את המחיר הטוב ביותר וגם הזול ביותר. איך עושים את זה, אם יש הרבה אתרי הזמנת מלונות? האם סוכן נסיעות הוא דווקא המחיר הזול ביותר שתקבלו? (לרוב המחיר אצל הסוכנים יקר יותר) אנחנו ננסה לענות על כל השאלות האלה בהמשך הכתבה שלנו. אנחנו מצאנו שיטה שלרוב עוזרת בהורדת המחיר במלונות השונים (ישנם כמה שיטות ודרכים להורדת מחירי מלונות נראה לכם גם אותם בסיקור אחר שנעשה). מטרת הכתבה הזו היא לעזור לכם לחסוך עליות בטיסה לחו"ל או בנופש בארץ. אנחנו מראים את הדוגמה על מלונות בחו"ל, אך ניתן לעשות זאת גם על מלונות בארץ וגם על דירות.

לפני שנתחיל נציין שאנחנו עובדים עם אתר/אפליקציית הוטלס קומביינד. מי שלא מכיר אז אתר/אפליקציית הוטלסקומביינד הינו מנוע להשוואת מחירי מלונות (לא סוכנות נסיעות או אתר הזמנות), האתר אוסף מידע ממספר רב של אתרי הזמנת מלונות מובילים מהעולם, ומציג אותו עבור המשתמש במקום אחד. לא ניתן לבצע הזמנה באתר זה ולכן בתום ההשוואה, לאחר בחירת האתר המשתלם ביותר עבור המשתמש, עוזבים את אתר הוטלס קומביינד, עוברים לאתר הזמנת המלונות/אתר המלון ושם מתבצעת ההזמנה באופן ישיר. אין צורך לצאת מהוטלס קומביינד וללכת לאתר, פשוט לוחצים על המחיר והחדר שרוצים ומופנים ישירות לאתר שבו נמצא הדיל.

השלבים שצריך לבצע לפי הסדר כדי לקבל את המחיר המוזל למלונות הם:

1. נכנסים לעמוד הראשי באתר התיירות שלנו ומבצעים חיפוש (אפשר גם בתיבה שמצורפת לכתבה זו). בתיבת החיפוש ניתן לרשום את שם היעד בעברית ובאנגלית, או לרשום את שם המלון באנגלית, תוך שמציינים גם את היעד באנגלית (אם תציינו רק את שם המלון זה לפעמים לא יספיק, כי יש מלונות רבים שהם רשתות). לפני שלוחצים על החיפוש, בוחרים את התאריכים ואת מספר הנוסעים (ניתן לבחור באפשרויות נוספות ואז לבדוק אופציות גם לקבוצות, משפחות עם ילדים או בדיקת מחיר לכמה חדרים). אחרי שהכנסתם את כל הפרטים הדרושים לוחצים על חיפוש.

2. מגיעים אל הוטלס קומביינד, אתר מצויין להשוואת מחירים כאשר תוכלו לראות את המחיר לפי הנתונים שהכנסתם (מומלץ לשנות למעלה למטבע של שקל ולשפה העברית). הסבר קצר על האתר וכיצד ניתן להוזיל מחיר מלון, מיד. במידה ואתם רשמתם את המלון וחיפשתם למלון ספציפי אז מוצגת לפניכם רשימה של המחירים בכל אחד מאתרי הזמנת המלונות עם האופציה לחדר (כלול ביטול, לא כלול ביטול, ארוחת בוקר, סוג החדר, לפעמים גם יהיה רשום מספר החדרים הנותר). ליד שם המלון גם תוכלו לראות ציון של המלון וביקורות.

במידה וחיפשתם לפי יעד אז תוכלו לראות ליד היעד את מספר המלונות/הדירות שיש לאתר להציע כדי להשוות מחירים ורשימה ארוכה מאוד של כל המלונות או הדירות, שהאתר הוטלס קומביינד עובד איתם. בראש העמוד תוכלו לראות גם את אחוז האכלוס ביעד בתאריכים שלכם, הצעות לשינוי תאריכים קרובים (במידה ואין מקום בתאריכים שציינתם), דירוג הכוכבים של המלון, כמה ביקורות נכתבו עליו, ציון של המלון (אנחנו ממליצים תמיד לחפש מלון עם ציון של לפחות 8 ומעלה), מידע על מרחק המלון ממרכז העיר, תמונה של המלון ואפשרות לסנן חיפושים לפי המומלצים, מחיר, כוכבים ודירוג אורחים.

3. מסמנים למעלה את האפשרות של להודיע אם יש שינוי במחיר המלון (כפתור או סימון של פעמון), ואז במקרה שיש שינוי במחיר תוכלו לקבל התראה באתר או למייל. כדי להשתמש נכון באופציה של התראת המחיר, אנחנו ממליצים תמיד לחפש את החדרים עם אפשרות ביטול של 48-72 שעות ללא תשלום, כך במקרה של ירידת מחיר החדר תוכלו לבטל בחינם ולסגור שוב את אותו החדר וההצעה (ארוחת בוקר, סוג חדר וכו') במחיר יותר נמוך. אם המחיר עלה אז אתם הרווחתם כי כבר סגרתם את החדר במחיר יותר זול.

4. בוחרים את המלון שאתם רוצים מתוך הרשימה הארוכה ומופנים לאתר ישירות כדי לבצע את ההזמנה. שימו לב כי אתרי בוקינג ואגודה (Booking + Agoda) גובים מע"מ על המחיר, אז יש לבדוק גם בעמוד הצ'קאאוט (העמוד של התשלום) לפני ההזמנה. לאתרי הזמנת המלונות בוקינג, אגודה והוטלס יש תמיכה בעברית (Booking + Agoda + Hotels) וגם אפשרות להעביר את האתר שלהם לעברית.

5. מגיעים לעמוד הצ'קאאוט (עמוד התשלום) ומזמינים מקומות לחדרים. ההמלצה שלנו היא כמובן עם אופציה לביטול, שכן תוכלו לשחק עם החדר במידה ויהיו שינויים במחיר החדר לטובתם (כלומר אם המחיר ישתנה וירד). יש לעקוב כל כמה ימים באתר שממנו הזמנתם את החדר (אפשר גם דרך הוטלס קומביינד לבדוק שוב כי סימנתם אפשרות התראת מחיר). שימו לב כי לפעמים שבוע עד 10 ימים לפני התאריך שאתם צריכים להיות במלון, המחיר עשוי לרדת, נצלו זאת ובדקו עד שלושה ימים לפני תאריך הנסיעה (למה שלושה ימים? כי אתם הזמנתם אופציה של ביטול חינם 24-72 שעות לפני, אם הזמנתם 72 שעות אז זה שלושה ימים, אם הזמנתם ביטול חינם עד 24 שעות אז כדאי לבדוק עד יומיים לפני תאריך הצ'ק אין).

חייבים להיות מה שנקרא "עם יד על הדופק", אבל גם לא צריך להיות בלחץ. אתר הוטלס קומביינד הוא נהדר להשוואת המחירים ומשווה בין מגוון גדול מאוד של אתרי האינטרנט השונים. היתרון באתר הוא הנוחות בשימוש, השפה העברית ומבחר גדול של אפשרויות סינון וחיפוש. לפעמים אתם תראו הבדלי מחירים ותגיעו גם לאתרים פחות מוכרים מבוקינג, אגודה, הוטלס ואקספדיה כמו למשל Amoma או אתרי המלונות עצמם (הצלחנו לא פעם ולא פעמיים לחסוך הרבה מאוד שקלים בזכות הוטלס קומביינד). מצאתם מחיר באתר, תוכלו לנסות ולהתווכח עם סוכן הנסיעות על מנת שיוריד לכם את המחיר (לרוב זה אפשרי, תנסו, כי לנסות לא עולה כסף).

עוד טיפ שניתן לכם, והוא עוזר להוזלת המחיר הוא בדיקה באתר המלון, כלומר: ביצעתם את כל השלבים לפני עד סעיף מספר 4 (כולל סעיף זה), לא מזמינים עדיין מקום במלון, אלא מתקשרים למלון עצמו ומבקשים הצעת מחיר ומציינים גם שבדקתם בבוקינג או באגודה (מספר המלון מופיע באתר שאליו הופנתם מהוטלס קומביינד), אתם תופתעו לראות שברוב הפעמים המלונות (במיוחד באירופה, ארה"ב וקנדה) יסכימו להוריד לכם עוד את המחיר או יציעו מבצע, רק שתסגרו מהם. במידה ומזמינים דרך המלונות עצמם אז הם מרוויחים את כל הסכום לעצמם. אם תזמינו דרך אתרי הזמנת המלונות שהופנתם אליהם אז המלון לא יקבל את כל הסכום אלא יתן עמלה לאתרים אלו, ולכן זה אינטרס שלו להוזיל לכם את העלות (קודם צריך לבדוק את המחיר כמו שהראנו לכם קודם, כדי שיהיה לכם מחיר "להתווכח" איתו עם המלון עצמו).

שיטה נוספת להוזלת מחירי המלונות שניתן לכם היא פשוטה מאוד. בעמוד של מלונות באתר שלנו, תוכלו לבדוק ולהזמין גם מלונות דרך רשתות המלונות בעצמם. לחלק מרשתות המלונות יש מבצעים, קופונים והנחות מיוחדות רק אם מזמינים באתר שלהם או אפשרות להיות חברים שלהם, על ידי הרשמה בחינם באתר שלהם וליהנות מהנחות ומבצעים קבועים, שלפעמים מגיעים גם עד ל-30% פחות).

באתר של רשת המלונות רדיסון בלו המצויינת (אחד המלונות של הרשת אהוב מאוד על ידי התייר הישראלי, אנחנו מדברים כמובן על מלון רדיסון בלו בבוקרשט,רומניה) יש ברוב הפעמים 10-25% מחיר פחות מאשר תזמינו באתרים השונים. רשת מלונות סנטרה, היא רשת מצויינת במזרח הרחוק ובמיוחד בתאילנד ויש באתר שלה אפשרות להירשם בחינם כחבר שלהם וליהנות מהנחה קבועה של 20% על המלונות שלהם. אנחנו ממליצים להיכנס לעמוד המלונות באתר שלנו למעלה ושם ריכזנו לכם אתרים מובילים להזמנת מלונות בהם תוכלו לבדוק מחיר וגם להזמין (רובם בשפה האנגלית, אך הם אתרי הרשתות עצמם אז אין בעיה להזמין דרכם), ובנוסף לחקור באתר שלהם על מבצעים והנחות (יש להם עמודים כאלה באתר שלהם, ויש כל הזמן שם מבצעים והנחות).

עוד אתר שכדאי לחפש בו מלונות והוא אתר הוטלס.קום. קישור לאתר הזה תוכלו למצוא בעמוד הראשי שלנו מתחת לתיבת החיפוש בכפתור הכחול שנקרא "לעוד מלונות". אתר הוטלס.קום הוא עוד אתר נפלא להזמנת מלונות כשיש לו מידי שבוע מבעים למגוון גדול מאוד של מלונות עם הנחות שלפעמים מגיעות עד ל-40%. לאתר הזה יש ממשק בעברית וגם טלפון עם תמיכה בעברית. בנוסף ניתן לקבל על מבחר ענק של מלונות אפשרות של לילה חינם נוסף. אם תזמינו 10 לילות דרכו לא משנה אם זה לאותו מלון או למלונות אחרים (לא חייב 10 לילות ברציפות, אלא לתקופה של שנה ומצטבר).

כדי ליהנות מהלילה חינם צריך לראות שכל עשרת הלילות שתזמינו כלולים בתוכנית. איך בודקים אם המלון או החדר כלול בתוכנית? פשוט מאוד, ליד כל חדר לפני שמשמינים בודקים אם רשום צבירת לילות (אם כן אז החדר מתתף בצבירת הלילות). במידה והגעתם לעשרה לילות ואתם רוצים לממש את ההטבה, אז אתם צריכים לבדוק שליד החדר רשום מימוש לילות (אם רשום מימוש לילות אז החדר משתתף בהטבה) ותוכלו להשתמש בלילה חינם בעמוד הצ'קאאוט (יש לסמן את האופציה בעמוד התשלום). שווי הלילה החינם הוא סכום הממוצע של כל עשרת הלילות שהזמנתם. אם אתם רוצים להזמין לילה במלון שכלולה בו ההטבה ומחיר החדר הוא יותר גבוה ממחיר הממוצע של עשרת הלילות שלכם, אז אתם תשלמו רק את ההפרש עבור אותו לילה. אם תבחרו חדר והמחיר יהיה נמוך ממחיר הממוצע של כל עשרת הלילות שצברתם, אז הלילה יהיה חינם.

בעמוד של צור קשר באתר שלנו, ריכזנו עבורכם כתובות מיילים ומספרי טלפון של אתרי הזמנת מלונות, רשתות מלונות ואתרים מרכזיים. באמצעות ריכוז זה, יהיה לכם יותר קל לברר ולבדוק אופציות, מה גם שלפעמים קשה למצוא באתרים אלה איפה הטלפון או דרכי התקשרות איתם. אנחנו מאחלים לכם חופשה מהנה ואל תהיו פראיירים !

השאר תגובה

דילוג לתוכן